< Pedal Commander Bluetooth 1100 TL
Pedal Commander gaz tepkime cihazı ne işe yarar?
Elektronik gaz pedalı olan araçlardaki kalkış ve hızlanma hantallığını ortadan kaldıran bir cihazdır.Elektronik gaz pedalına sahip araçlarda gaza basıldığında önce beyine sinyal gider ve beyin kelebeği açar. Bu süre performansı düşürdüğü için rahatsız edicidir.Pedal commander bu süreyi kısalttığı için daha seri ve atak bir sürüş sağlar. Gaz pedalına daha hızlı cevap veren bir aracın kalkış,sollama ve rampalardaki performans kaybı tamamen ortadan kalkacaktır.

* Kalkış,hızlanma, sollama ve rampalardaki performans kaybı ortadan kalkar.

Pedal Commander hangi araçlara uygulanabilir?
Pedal commander cihazı, elektronik gaz pedalına sahip tüm araçlara uygulanabilir.

Pedal Commander aracınıza zarar verir mi ?
Pedal commander, aracınızın gazpedalı üzerindeki soket çıkartılıp baypass bir cihaz olarak uygulanır; yani aracın beyni ve motoru ile ilgili bir uygulama olmadığı için hiçbir zarar vermez.

*Aracınıza zarar vermez.
*CE belgesine sahiptir.

Araç üreten firmalar Pedal Commander’ı neden uygulamıyor?
Araç üreticileri için önemli olan yaşlı, bayan ve yeni ehliyet almış olan sürücülerin sürüş tepkileri ve güvenlikleridir. Bu nedenle yazılımla bilinçli koydukları bu gecikmelerin verdiği rahatsızlıkları çokta dikkate almazlar ve değiştirmezler. Ancak birçok sürücü araçtaki bu hantallığı görmek istemez.

* Araç üreticileri tecrübesiz ve yetersiz sürücüyü daha çok dikkate alır.

Pedal commander aracınızın motor gücünü ve yakıt tüketimini nasıl etkiler?
Pedal commander aracın motor beygir ve torkunu artırmaz. Ancak araca motor beygir ve tork artışı sağlansa bile elde edilemeyecek bir serilik ve ataklık verir. Üstelik bu performansı aracın yakıt tüketimini artırmadan veya eksiltmeden gaz potansio metresindeki zamanlama üzerinden motor kelebeğinin açılma süresini kısaltarak gerçekleştirir.

* Aracınız daha seri ve atak olur.
* Yakıt tüketimini arttırmaz yada azaltmaz.

Pedal Commander her araç için standart olarak mı hazırlanmıştır?
Pedal commander universal bir cihaz değildir. Yani her aracın orjinal soketi kullanılarak ve paypass olarak adapte edilirken aracın motor gücüne bağlı gaz değerleri göz önüne alınarak araca özgün hazırlanır.

* Pedal commander, her araç için özgün olarak hazırlanır.

Pedal Commander kullanımı zor mudur?
Peki, Pedal commander kullanımı zor mudur? Hayır, son derece basittir. 4 ana program ve 36 alt programdan oluşur. Ana programlar spor-spor plus ve eko mod olarak sıralanır. Seçilen ana program + ve – tuşlarını kullanarak daha tepkili veya yumuşak hale getirilebilir. Tercih edilen mod sürücü değiştirmediği sürece değişmez.

*Kullanımı son derece basittir.
* 4 ana ve 36 alt program mevcuttur.
*+ ve – tuşlarını kullanarak daha tepkili veya yumuşak hale getirilebilir
Copyright ©2014 Dizayngarage.com | Tüm Hakları Saklıdır.
instagram
mail
facebook group
0 505 316 59 49
Whatsapp
info@dizayngarage.com