< Pedal Commander Bluetooth 1100 TL
Copyright ©2014 Dizayngarage.com | Tüm Hakları Saklıdır.
instagram
mail
facebook group
Pedal Commander - Bluetooth
Gaz Tepkime Sihirbazı - Performans Ürünü
Pedal Commander, gaz pedalının tepkime süresini kısaltır. Araçlar genel sürücü düzeyine yönelik olarak ve standart koşullara uyum sağlamak üzere tasarlanmaktadır. Pedal Commander ise, gaz kelebeği kontrolü yazılımını değiştirmek suretiyle kelebeğin tepki vermesini en mükemmel hale getirir ve duraklamaları ve gecikmeleri giderir. Bu durum bazı araçlar için gereklilik arz ederken bazıları için ise konfor unsurudur.

Gecikmeleri Önler
Gaz pedalınızda hantallığa sebep olan gecikmeleri kaldırır ve aynı aracın var olan fiziksel gücünü, yakıtınız değişmeden maksimum verimle aynı gücü kullanmanızı sağlar.

Yüksek Kalite
Pedal Commander ürünleri, gerçek zamanlı hesaplamalar için yüksek frekanslı işlemci, orjinal soketler ve 3M Yapıştırıcı Bant kullanılarak sunulmaktadır.

Kolay Tak & Çalıştır Uygulama
Aracınızda 10 dakika içerisinde tüm uygulamayı kolayca ve zahmetsizce; bir ustaya gerek duymayan kendiniz takıp kullanabilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyet Garantisi
Ücretsiz test sürüşleri, 7 gün koşulsuz iade, 2 yıl ürün garantisi, 10 yıl teknik destek garantisi ile ürünü gönül rahatlığıyla ücretsiz test edebilir, kullanabilir ve iadesini sağlayabilirsiniz.
0 505 316 59 49
Whatsapp
info@dizayngarage.com
UYGULAMALAR İÇİN
RESME TIKLAYINIZ.
UYGULAMALAR İÇİN
RESME TIKLAYINIZ.
1.100